You are here

201704f

AGÜ'den Türk ve Dünya Üniversitelerinde Bir İlk

Abdullah Gül Üniversitesi, Türk ve dünya üniversitelerine örnek ve model olacak bir uygulama başlattı. Bu uygulama ile öğrencilere mezun olurken ‘Non-Academic Transcript’ (NAT) adı altında ayrı bir transkript verilecek.

Tags: 

Erkek Futsal Takımı ÜNİLİG’den Kupayla Döndü

AGÜ Erkek Futsal Takımı, katıldığı Türkiye Üniversiteler Ligi (ÜNİLİG) 2. Lig Erkek Futsal Turnuvası’ndan 3’ncülük kupasıyla döndü.

Tags: 

Çocuk Üniversitesi’nden Yaratıcı Drama Atölyesi

Atölye, çocukların kişiliklerinin ve yaratıcılık becerilerinin ve hayal güçlerinin gelişmesine, yeteneklerinin ortaya çıkmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlendi.

Tags: 

AGÜ Yayınlarından Basketbola İki Önemli Eser

Doç. Dr. Alper Uğraş’ın yazdığı ve AGÜ Yayınlarından çıkan iki önemli eser, amatörlere ve profesyonellere önemli bir kaynak olacak.

Tags: 

Genç Mimar Adaylarından Hollanda’ya Teknik Gezi

Mimarlık Bölümü tarafından, öğrencilere yönelik Hollanda’ya teknik gezi düzenlendi. Gezide öğrenciler, mimari yapıları ve restorasyon örneklerini yerinde inceledi.

Tags: 

Kütüphaneler Haftası Etkinlikleri

AGÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından "Kütüphaneler Haftası" kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Tags: 

AGÜ'de 2. Girişimcilik Yarışması

Endüstri Mühendisliği ve İşletme Bölümü ile KOSGEB İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen yarışmada öğrenciler, hazırladıkları iş fikirleri projeleri ile yarıştı. Dereceye giren öğrenciler, KOSGEB'den proje desteği kazandı.

Tags: 
Subscribe to RSS - 201704f