You are here

0310

"AGÜ Ways" İle Küresel Sorunlara Çözüm Arayışı

Abdullah Gül Üniversitesi’nde öğrenciler, müfredata konulan ve benzeri hiçbir üniversitede olmayan “AGÜ Ways” adlı ders ile küresel sorunlara çözüm arıyor.

Tags: 

AGÜ Ev Sahipliğinde MUN 2016 Konferansı

İlköğretimden liseye kadar öğrencilerin delegeler çıkararak belli ülkeleri ve Birleşmiş Milletler (BM) kurumlarını temsil ettikleri eğitsel bir simülasyon olan Model Birleşmiş Milletler Konferansı (MUN) Abdullah Gül Üniversitesi ev sahipliğinde yapıldı.

Tags: 

Yeni Öğrenciler İçin Oryantasyon Günleri

Bu yıl AGÜ'ye yeni katılan öğrenciler ile uluslararası öğrenciler için oryantasyon günleri düzenlendi. Oryantasyonda öğrencilere, üniversitenin misyonu, vizyonuyla akademik ve idari birimler tanıtıldı.

Tags: 

Rektör Sabuncuoğlu, Dünya Akademik Zirvesi’nde

Rektör Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu, Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen Dünya Akademik Zirvesi'ne (Times Higher Education World Academic Summit 2016) katıldı.

Tags: 

Sümer Kampüsü’nde Anlamlı Buluşma

Kayseri Sümerbank Bez Fabrikası’nın eski çalışanları Sümer Kampüsü’nde buluştu. Mimarlık Fakültesi'nin organizasyonu ile biraraya gelen Sümer çalışanları eski günlerini yad etti.

Tags: 

“Geleceği Bilim İle İnşaa Etmek” Konferansı

“Geleceği Bilim İle İnşaa Etmek” konulu konferans veren Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Yusuf Baran teknolojik gelişmeler ve bilimdeki ilerlemeyi yaptığı sunumla çeşitli örneklerle anlattı.

Tags: 
Subscribe to RSS - 0310