You are here

Online Etkinlikler I Online Events of AGU

Abdullah Gül Üniversitesi, Covid-19 salgını döneminde öğrencileriyle online olarak biraraya geliyor.

Öğrenci Dekanlığı tarafından koordine edilen ve farklı birimlerle öğrenci kulüplerinin katkıda bulunduğu organizasyon sayesinde haftanın her günü online etkinlikler gerçekleştiriliyor.

Gençlik Fabrikası ve Kariyer Merkezi birimleri alanlarında uzman konukları ağırladıkları programlarla öğrencileri bilgilendirirken, Öğrenci Dekanlığı ise bu süreçte psikolojik olarak destek almak isteyen öğrencilerle online randevu yöntemiyle buluşarak destek oluyor.

Ayrıca, Uluslararası Ofis ile Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı koordinesindeki çeşitli öğrenci kulüpleri de düzenledikleri oyun, müzik ve tiyatro vs. temalı online etkinliklerle gençlerin eğlenceli vakit geçirmelerine katkı sağlıyor.

Düzenlenen etkinlikler aynı zamanda üniversitenin web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından da haftalık olarak paylaşılıyor.

Tüm bu organizasyonların sağlıklı şekilde yürütülmesi adına çalışan Öğrenci Dekanlığı ekibinden Ceyda Cihan Aydoğdu’nun konuya ilişkin videosunu şu linkten izleyebilirsiniz: https://youtu.be/Q39HktHxIhc

Abdullah Gül University is coming together with its students online during the Covid-19 pandemic.

The Dean of Students Office has been coordinating the events realized with the participation of various student clubs, and thanks to this coordination, online events are being hosted every day.

On the one hand, expert speakers hosted by the Youth Factory and the Career and Employability Office are sharing knowledge with the students. On the other hand, the Dean of Students Office are offering them psychological support via online counseling.

Additionally, under the coordination of the International Office and the Office of Health, Culture, and Sports, various student clubs are organizing online activities of games, music, play, etc. to help their friends enjoy their time at home.

Weekly schedules of the events are being posted on the university website and social media accounts.

You can watch a video of Ceyda Cihan Aydoğdu from the Dean of Students Office team explaining how they are working to ensure that organizations are carried out healthily: https://youtu.be/Q39HktHxIhc

Share