You are here

AGÜ Tanıtım Günleri Başlıyor

Tanıtım günleri, 18 Temmuz’da başlıyor. 2 Ağustos tarihine kadar devam edecek tanıtım günleri 09.00 ile 19.00 saatleri arasında, Sümer Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

Tanıtım günleri süresince aday öğrencilere ve ailelere eğitim olanakları, akademik programlar, burs seçenekleri, kampüs imkanları, üniversitenin yurtiçi ve yurtdışı olanakları, barınma imkanları hakkında detaylı bilgiler verilecek.

Akademisyenler, Rektörlük Binası Sergi Salonu'nda önünde oluşturulacak stantlarda, aday öğrencileri ve velileri, meslekler ve tercih konusunda bilgilendirecek.
Aday öğrenciler tanıtım günlerinde üniversite, üniversitenin sağladığı imkanlar, meslekler ve tercihlerle ilgili her türlü bilgiye ulaşabilecek. Tanıtım günleri çerçevesinde aday öğrenciler, 0850 360 0 248 numaralı ALO AGÜ’yü arayarak, çağrı merkezinden de 09.00 ile 21.00 saatleri arasında bilgi edinebilecek.

Ayrıca, Tanıtım Günleri boyunca, Sümer Kampüsü'ne ilk 30 bin başarı sıralamasından gelen tüm aday öğrencilerin otobüs bileti, yeme-içme ve konaklama masrafları da Abdullah Gül Üniversitesi'ni Destekleme Vakfı (AGÜV) tarafından karşılanacak.

Share