You are here

Kulüp & Uluslararası Gençlik Festivali 2019 I Club & International Youth Festival 2019

AGÜ Kulüp Festivali (Club Fest 2019) ile Uluslararası Gençlik Festivali bu yıl da konserler, dans gösterileri, sahne şovları ve çeşitli yarışmaların yanısıra, uluslararası öğrenciler ülkelerini ve kültürlerini tanıttığı renkli etkinliklere sahne oldu.

İki gün süren festivalde, öğrenci kulüpleri tarafından sosyal sorumluluk projeleri de sergilendi. Festivalde, AGÜ’nün uluslararası öğrencileri hem stant açarak hem de sahne

performansları ile kendi ülkelerinin tanıtımlarını yaptı. Uluslararası öğrencilerin, yöresel kıyafetler, dans gösterileri ve yöresel yemekleri ile yaptıkları tanıtımlar, festivale renk kattı.

The AGU Club Fest 2019 and the International Youth Festival featured events from concerts, dance performances, stage shows, contests to various activities by international students presenting their countries and cultures.

During the two-day festivals, student clubs also exhibited their social responsibility projects. The international students studying at AGU set up booths and staged performances to promote their home countries.

They enriched the festivities with their traditional outfits, dance performances, and local food.

Share