You are here

“Girişimciliğe Bir Adım” Söyleşileri I "A Step Into Entrepreneurship" Talks

Öğrenci kulüplerinden Business Club’ın düzenlediği “Girişimciliğe Bir Adım” söyleşilerine shiftdelete.net’in (SDN) kurucu CEO’su Hakkı Alkan ile stajım.net’in kurucu ortağı ve CEO’su Emre Aykan konuşmacı olarak katıldı.

Sümer Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen söyleşide shiftdelete.net’in kurucu CEO’su Hakkı Alkan, shiftdelete.net’i nasıl kurduklarını anlattı.

Abdullah Gül Üniversitesi’nin Startup şirketler kurmak için çok ideal bir üniversite olduğunu belirten Alkan, AGÜ’nün bir Startup cenneti olduğunu söyledi. Alkan, öğrencilerin bunu değerlendirmelerini, değerlendirirken de sabırlı olmaları gerektiğini kaydetti.

stajım.net’in kurucu ortağı ve CEO’su Emre Aykan da stajım.net internet sayfasının kuruluş hikayesini, nasıl ortaya çıktığını anlattı.

Alkan ve Aykan, söyleşinin sonunda öğrencilerin sorularını cevapladı.

"Girişimciliğe Bir Adım" (A Step Into Entrepreneurship) talk series organized by the Business Club at AGU, hosted Hakkı Alkan, founding CEO of shiftdelete.net (SDN), and Emre Aykan, founding partner and CEO of stajım.net.

At the talk held in the Conference Hall on the Sümer Campus, Hakkı Alkan, founding CEO of shiftdelete.net, spoke about how they founded shiftdelete.net.

Highlighting that Abdullah Gül University is a very ideal university to establish Startup companies, Alkan said, AGU is a Startup heaven. Alkan said, students need to exploit that and be patient while doing so.

Emre Aykan, founding partner and CEO of stajım.net, spoke about the founding story of stajım.net and how it came into being.

Alkan and Aykan answered students' questions at the end of the conference.

Share