You are here

AGÜ Tanıtım Günleri I Open House Begins

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Tanıtım Günleri başlıyor.

Bu yıl 11-26 Temmuz tarihleri arasında Sümer Kampüsü’nde gerçekleştirilecek tanıtım günleri süresince aday öğrencilere ve ailelere eğitim olanakları, akademik programlar, burs seçenekleri, kampüs imkanları, üniversitenin yurtiçi ve yurtdışı olanakları, barınma imkanları hakkında detaylı bilgiler verilecek.

Akademisyenler ve oluşturulan tanıtım ekibi, Rektörlük Sergi Salonu'nda açılacak stantlarda, aday öğrencileri ve velileri, meslekler ve tercih konusunda her gün 09.00 ile 19.00 saatleri arasında bilgilendirecek.

Aday öğrenciler, tanıtım günlerinde üniversite, üniversitenin sağladığı imkanlar, meslekler ve tercihlerle ilgili her türlü bilgiye ulaşabilecek. Tanıtım Günleri çerçevesinde aday öğrenciler, 0850 360 0 248 numaralı ALO AGÜ Çağrı Merkezi’ni arayarak, 09.00 ile 21.00 saatleri arasında bilgi edinebilecek.

Ayrıca, Tanıtım Günleri boyunca, Sümer Kampüsü'ne ilk 30 bin başarı sıralamasından gelen tüm aday öğrencilerin otobüs bileti, yeme-içme ve konaklama masrafları da Abdullah Gül Üniversitesi'ni Destekleme Vakfı (AGÜV) tarafından karşılanacak.

Üniversite adayları bu yıl da tercih döneminde Whatsapp’tan AGÜ’ye ulaşabilecek.

Adaylar, gerek AGÜ ile ilgili merak ettikleri konuları gerekse tercih ve mesleklerle ilgili bilgileri, 0549 241 9 380 numaralı Whatsapp hattı aracılığıyla üniversite öğrencilerinden, akademisyenlerden veya oluşturulan tanıtım ekibinden öğrenebilecek.

Üniversiteyi ziyaret etmek isteyen öğrenci ve velilerine gar, otogar ve havalimanından servis ile ulaşım imkanı da sağlanacak.

The Open Day events will be held on July 11-26 on the Sümer Campus.

During the open days, prospective students and their families will be informed in detail about education opportunities, scholarship options, campus facilities, national and overseas privileges offered by the university, accommodation, etc.

Prospective students will be able to call the AGU Call Center number, 0850 360 0 248, between 09.00 and 21.00 to ask their questions.

For the open house days, intercity bus fares, food and accommodation expenses of all prospective students on the Sümer Campus who rank among the top 30 thousand in the results will be covered by the Abdullah Gül University Support Foundation (AGUV).

Prospective students will also be able to contact AGU on the Whatsapp number 0549 241 9 380 during the university preference period.

Students and parents wishing to visit the university will also be offered transportation.

Share