You are here

Editör | Editor

AGU NEWS, bir yılı aşkın bir süredir üniversitemizden, öğretim üyelerimizden ve öğrencilerimizden haberleri AGÜ dostları ile paylaşmak üzere aylık bülten olarak yayında.

Uluslararasılaşma perspektifimizin bir parçası olarak 55 ülkeden öğretim üyesi ve öğrencilerimizle, Kuzey Amerika, Asya ve Avrupa Üniversiteleriyle yaptığımız işbirliklerini geliştirmek için AGU NEWS'un formatını değiştiriyoruz.

Editörler grubuna Anne Adams Keçeci’nin de katılmasıyla birlikte Hande Gürel, Selçuk Yıldız, Selçuk Ünlü, Nur Dirgenali, Aytaç Uzunlas, Hacı Oğuz'dan oluşan ekibimiz genişliyor.

Bu sayıdan itibaren, AGU NEWS'u iki dilde, İngilizce ve Türkçe olarak göreceksiniz. AGÜ'deki gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Editör; Prof. Dr. Dilek Cindoğlu

AGU NEWS, monthly bulletin has been on line sharing the news of the university, academics, and students over a year.

Along with our internationalization perspective, the expanding international academic and social ties students; faculty from over 55 countries, collaborations with North American, Asian and European Universities, academies and scholars made it necessary for us to revise the format of AGUNEWS. We are expanding our editorial board, having Anne Adams Keçeci on board along with Hande Gürel, Selçuk Yıldız, Selçuk Ünlü, Nur Dirgenali, Aytaç Uzunlas, Hacı Oğuz.

Therefore, I can proudly announce that starting with this issue, AGUNEWS will be bilingual, English and Turkish.
We will continue to update you about the happenings in AGU.

Editor; Prof. Dr. Dilek Cindoğlu

Share